conti_xpa900bp
conti_xpa900bp_2
conti_xpa900bp
conti_xpa900bp_2
CONTI XPA900BP conti v fo v-riem 900 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 900
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 900 mm
  • Binnenlengte Li: 860 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715768
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA900BP
Lengte
900
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
900 mm
Binnenlengte li
860 mm