conti_xpa857bp
conti_xpa857bp_2
conti_xpa857bp
conti_xpa857bp_2
CONTI XPA857BP conti v fo v-riem 857 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 857
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 857 mm
  • Binnenlengte Li: 817 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715737
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA857BP
Lengte
857
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
857 mm
Binnenlengte li
817 mm