conti_xpa2240bp
conti_xpa2240bp_2
conti_xpa2240bp
conti_xpa2240bp_2
CONTI XPA2240BP conti v fo v-riem 2240 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2200
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2200 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715454
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2240BP
Lengte
2200
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2200 mm