conti_xpa2207bp
conti_xpa2207bp_2
conti_xpa2207bp
conti_xpa2207bp_2
CONTI XPA2207BP conti v fo v-riem 2207 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2167
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2207 mm
  • Binnenlengte Li: 2167 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715447
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2207BP
Lengte
2167
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2207 mm
Binnenlengte li
2167 mm