conti_xpa1150p
conti_xpa1150p_2
conti_xpa1150p
conti_xpa1150p_2
CONTI XPA1150P CONTI V FO PIONEER riem XPA 1150 Ld Pio
 41,77 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 6 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1150
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 9 mm
  • Richtlengte Ld: 1150 mm
  • Binnenlengte Li: 1110 mm; 43,7 inch
  • Buitenlengte La: 1207 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858971786
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1150P
Lengte
1150
Breedte
12,7 mm
Hoogte
9 mm
Richtlengte ld
1150 mm
Binnenlengte li
1110 mm; 43,7 inch
Buitenlengte la
1207 mm