conti_t5dl30050
CONTI T5 300 50 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL30050
 80,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 300
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177450
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL30050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
300 mm