conti_t5121516
CONTI T5 1215 16 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5121516
 57,55 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 11.
  • Lengte: 1215
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1215 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817180764
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5121516
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1215 mm