conti_t5110025
CONTI T5 1100 25 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5110025
 82,93 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817181976
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5110025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1100 mm