conti_t2560012
CONTI T2,5 600 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.560012
 41,45 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 600
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Aantal tanden: 240
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817168595
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.560012
Lengte
600
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
600 mm