conti_t2539512
CONTI T2,5 395 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.539512
 27,71 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 395
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 395 mm
  • Aantal tanden: 158
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817270328
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.539512
Lengte
395
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
395 mm