conti_t2538010
CONTI T2,5 380 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.538010
 24,16 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 380
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 380 mm
  • Aantal tanden: 152
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817164641
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.538010
Lengte
380
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
380 mm