conti_t25dl3174
CONTI T2,5 317 4 DL 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.5DL3174
 15,19 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 317
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 4 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 317 mm
  • Aantal tanden: 127
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163927
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.5DL3174
Lengte
317
Steek
2,5 mm
Breedte
4 mm
Nominale lengte
317 mm