conti_t2530512
CONTI T2,5 305 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.530512
 24,93 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 13.
  • Lengte: 305
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 305 mm
  • Aantal tanden: 122
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817166249
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.530512
Lengte
305
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
305 mm