conti_t2528510
CONTI T2,5 285 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.528510
 20,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 285
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 285 mm
  • Aantal tanden: 114
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817159531
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.528510
Lengte
285
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
285 mm