conti_t2525012
CONTI T2,5 250 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.525012
 22,18 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 250
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 250 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817270281
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.525012
Lengte
250
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
250 mm