conti_t2517710
CONTI T2,5 177 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.517710
 17,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 177
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 177 mm
  • Aantal tanden: 71
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817159845
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.517710
Lengte
177
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
177 mm