conti_t2513004
CONTI T2,5 1300 4 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.513004
 37,72 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 50.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1300
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 4 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 520
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817162586
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.513004
Lengte
1300
Steek
2,5 mm
Breedte
4 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
1300 mm