conti_t1098025
CONTI T10 980 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1098025
 92,37 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 980
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 980 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140539
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1098025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
980 mm