conti_t1070012
CONTI T10 700 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1070012
 33,09 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139892
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1070012
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
700 mm