conti_t10dl66050
CONTI T10 660 50 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL66050
 147,05 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 660
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Aantal tanden: 66
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139038
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL66050
Lengte
660
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
660 mm