conti_t1063020
CONTI T10 630 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1063020
 49,95 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 630
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Aantal tanden: 63
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142342
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1063020
Lengte
630
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
630 mm