conti_t10161032
CONTI T10 1610 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10161032
 187,31 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Lengte: 1610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141239
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10161032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1610 mm