conti_t10142020
CONTI T10 1420 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10142020
 95,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1420
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1420 mm
  • Aantal tanden: 142
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817144612
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10142020
Lengte
1420
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1420 mm