conti_t10125020
CONTI T10 1250 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10125020
 84,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1250 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138345
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10125020
Lengte
1250
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1250 mm