conti_spz812cl
conti_spz812cl_2
conti_spz812cl
conti_spz812cl_2
CONTI SPZ812CL powerspan v-riem 812 x 10 mm zwart
 8,55 incl. BTW
  • Lengte: 812
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 812 mm
  • Binnenlengte Li: 774 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670982
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ812CL
Lengte
812
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
812 mm
Binnenlengte li
774 mm