conti_spz3150cl
conti_spz3150cl_2
conti_spz3150cl
conti_spz3150cl_2
CONTI SPZ3150CL powerspan v-riem 3150 x 10 mm zwart
  • Lengte: 3150
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 3150 mm
  • Binnenlengte Li: 3112 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670906
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ3150CL
Lengte
3150
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
3150 mm
Binnenlengte li
3112 mm