conti_spz3000cl
conti_spz3000cl_2
conti_spz3000cl
conti_spz3000cl_2
CONTI SPZ3000CL powerspan v-riem 3000 x 10 mm zwart
  • Lengte: 3000
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 3000 mm
  • Binnenlengte Li: 2962 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665674
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ3000CL
Lengte
3000
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
3000 mm
Binnenlengte li
2962 mm