conti_spz2287cl
conti_spz2287cl_2
conti_spz2287cl
conti_spz2287cl_2
CONTI SPZ2287CL powerspan v-riem 2287 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2287
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2287 mm
  • Binnenlengte Li: 2249 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664950
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2287CL
Lengte
2287
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2287 mm
Binnenlengte li
2249 mm