conti_spz1262cl
conti_spz1262cl_2
conti_spz1262cl
conti_spz1262cl_2
CONTI SPZ1262CL powerspan v-riem 1262 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1262
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1262 mm
  • Binnenlengte Li: 1224 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653619
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1262CL
Lengte
1262
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1262 mm
Binnenlengte li
1224 mm