conti_spc7500zar
conti_spc7500zar_2
conti_spc7500zar
conti_spc7500zar_2
CONTI SPC7500ZAR CONTI V POWER riem SPC 7500 ZAR
 787,29 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 7500
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 7500 mm
  • Binnenlengte Li: 7416 mm; 291,968 inch
  • Buitenlengte La: 7529 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797450
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC7500ZAR
Lengte
7500
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
7500 mm
Binnenlengte li
7416 mm; 291,968 inch
Buitenlengte la
7529 mm