conti_spc10600zar
conti_spc10600zar_2
conti_spc10600zar
conti_spc10600zar_2
CONTI SPC10600ZAR CONTI V POWER riem SPC 10600 ZAR
 1.105,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 08/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 10600
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 10600 mm
  • Binnenlengte Li: 10516 mm; 414,015 inch
  • Buitenlengte La: 10629 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877045096
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC10600ZAR
Lengte
10600
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
10600 mm
Binnenlengte li
10516 mm; 414,015 inch
Buitenlengte la
10629 mm