conti_spb6300zar
conti_spb6300zar_2
conti_spb6300zar
conti_spb6300zar_2
CONTI SPB6300ZAR CONTI V POWER riem SPB 6300 ZAR
 402,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 6300
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 6300 mm
  • Binnenlengte Li: 6240 mm; 245,669 inch
  • Buitenlengte La: 6322 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V2480
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797337
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB6300ZAR
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
6300 mm
Binnenlengte li
6240 mm; 245,669 inch
Buitenlengte la
6322 mm