conti_xpc5000p
conti_xpc5000p_2
conti_xpc5000p
conti_xpc5000p_2
CONTI XPC5000P conti v fo pioneer v-riem
  • Lengte: 5000
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 16 mm
  • Richtlengte Ld: 5000 mm
  • Binnenlengte Li: 4928 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858124304
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC5000P
Lengte
5000
Breedte
22 mm
Hoogte
16 mm
Richtlengte ld
5000 mm
Binnenlengte li
4928 mm