conti_spb6000zar
conti_spb6000zar_2
conti_spb6000zar
conti_spb6000zar_2
CONTI SPB6000ZAR CONTI V POWER riem SPB 6000 ZAR
 385,06 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Lengte: 6000
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 6000 mm
  • Binnenlengte Li: 5940 mm; 233,858 inch
  • Buitenlengte La: 6022 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V2362
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797320
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB6000ZAR
Lengte
6000
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
6000 mm
Binnenlengte li
5940 mm; 233,858 inch
Buitenlengte la
6022 mm