conti_spb3650cl
conti_spb3650cl_2
conti_spb3650cl
conti_spb3650cl_2
CONTI SPB3650CL powerspan v-riem 3650 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3650
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3650 mm
  • Binnenlengte Li: 3590 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656047
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3650CL
Lengte
3650
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3650 mm
Binnenlengte li
3590 mm