conti_spb3250cl
conti_spb3250cl_2
conti_spb3250cl
conti_spb3250cl_2
CONTI SPB3250CL powerspan v-riem 3250 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3250
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3250 mm
  • Binnenlengte Li: 3190 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656009
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3250CL
Lengte
3250
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3250 mm
Binnenlengte li
3190 mm