conti_spb3000cl
conti_spb3000cl_2
conti_spb3000cl
conti_spb3000cl_2
CONTI SPB3000CL powerspan v-riem 3000 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3000
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3000 mm
  • Binnenlengte Li: 2940 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670821
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3000CL
Lengte
3000
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3000 mm
Binnenlengte li
2940 mm