conti_spb2360cl
conti_spb2360cl_2
conti_spb2360cl
conti_spb2360cl_2
CONTI SPB2360CL powerspan v-riem 2360 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2360
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2360 mm
  • Binnenlengte Li: 2300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670791
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2360CL
Lengte
2360
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2360 mm
Binnenlengte li
2300 mm