conti_spb1900cl
conti_spb1900cl_2
conti_spb1900cl
conti_spb1900cl_2
CONTI SPB1900CL powerspan v-riem 1900 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1900
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1900 mm
  • Binnenlengte Li: 1840 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655248
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1900CL
Lengte
1900
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1900 mm
Binnenlengte li
1840 mm