conti_spb1800zar
conti_spb1800zar_2
conti_spb1800zar
conti_spb1800zar_2
CONTI SPB1800ZAR CONTI V POWER riem SPB 1800 ZAR
 115,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 56.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1800
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1800 mm
  • Binnenlengte Li: 1740 mm; 68,503 inch
  • Buitenlengte La: 1822 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V709
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877044952
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1800ZAR
Lengte
1800
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
1800 mm
Binnenlengte li
1740 mm; 68,503 inch
Buitenlengte la
1822 mm