conti_spb1575cl
conti_spb1575cl_2
conti_spb1575cl
conti_spb1575cl_2
CONTI SPB1575CL powerspan v-riem 1575 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1575
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1575 mm
  • Binnenlengte Li: 1515 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670722
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1575CL
Lengte
1575
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1575 mm
Binnenlengte li
1515 mm