conti_spb1175cl
conti_spb1175cl_2
conti_spb1175cl
conti_spb1175cl_2
CONTI SPB1175CL powerspan v-riem 1175 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1175
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1175 mm
  • Binnenlengte Li: 1115 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817723077
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1175CL
Lengte
1175
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1175 mm
Binnenlengte li
1115 mm