conti_spa950cl
conti_spa950cl_2
conti_spa950cl
conti_spa950cl_2
CONTI SPA950CL powerspan v-riem 950 x 13 mm zwart
  • Lengte: 950
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 950 mm
  • Binnenlengte Li: 904 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654708
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA950CL
Lengte
950
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
950 mm
Binnenlengte li
904 mm