conti_spa4000cr
conti_spa4000cr_2
conti_spa4000cr
conti_spa4000cr_2
CONTI SPA4000CR CONTI V ADVANCE riem SPA 4000 CR
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3954 mm; 155,669 inch
  • Buitenlengte La: 4017 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970123
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA4000CR
Lengte
4000
Breedte
12,7 mm
Hoogte
10 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3954 mm; 155,669 inch
Buitenlengte la
4017 mm