conti_spa2882cl
conti_spa2882cl_2
conti_spa2882cl
conti_spa2882cl_2
CONTI SPA2882CL powerspan v-riem 2882 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2882
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2882 mm
  • Binnenlengte Li: 2836 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665506
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2882CL
Lengte
2882
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2882 mm
Binnenlengte li
2836 mm