conti_spa2847cl
conti_spa2847cl_2
conti_spa2847cl
conti_spa2847cl_2
CONTI SPA2847CL powerspan v-riem 2847 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2847
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2847 mm
  • Binnenlengte Li: 2801 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671392
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2847CL
Lengte
2847
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2847 mm
Binnenlengte li
2801 mm