conti_spa2582cl
conti_spa2582cl_2
conti_spa2582cl
conti_spa2582cl_2
CONTI SPA2582CL powerspan v-riem 2582 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2582
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2582 mm
  • Binnenlengte Li: 2536 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665490
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2582CL
Lengte
2582
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2582 mm
Binnenlengte li
2536 mm