conti_spa2307cl
conti_spa2307cl_2
conti_spa2307cl
conti_spa2307cl_2
CONTI SPA2307CL powerspan v-riem 2307 x 13 mm zwart
 31,75 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 41.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2307
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2307 mm
  • Binnenlengte Li: 2261 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665421
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2307CL
Lengte
2307
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2307 mm
Binnenlengte li
2261 mm