conti_spa1857cl
conti_spa1857cl_2
conti_spa1857cl
conti_spa1857cl_2
CONTI SPA1857CL powerspan v-riem 1857 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1857
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1857 mm
  • Binnenlengte Li: 1811 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817666350
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1857CL
Lengte
1857
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1857 mm
Binnenlengte li
1811 mm