conti_spa1532cl
conti_spa1532cl_2
conti_spa1532cl
conti_spa1532cl_2
CONTI SPA1532CL powerspan v-riem 1532 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1532
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1532 mm
  • Binnenlengte Li: 1486 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654937
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1532CL
Lengte
1532
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1532 mm
Binnenlengte li
1486 mm